Genei

Založení firmy GENEI spol. s r.o. se datuje rokem 1991. Od svého vzniku se firma profilovala jako dovozce a distributor autodílů a autopříslušenství na celém území České i Slovenské republiky v úzké součinnosti s renomovanými zahraničními dodavateli.

V průběhu krátké doby se firma GENEI spol. s r.o. dokázala stát spolehlivým dodavatelem autodílů s jednou z nejkvalitnějších nabídek na našem trhu.

Pečlivý výběr dodavatelů značkových autodílů, vždy zajímavý poměr cena/kvalita a odpovídající úroveň služeb, nám umožňuje získávat důvěru stále většího počtu zákazníků. Této důvěry si velmi ceníme a vnímáme ji jako závazek do budoucna v naší snaze o kvalitnější servis.

Firma GENEI spol. s r.o. dnes patří k nejvýznamnějším distributorům autodílů na našem trhu. V současné době distribuuje zboží z centrálního skladu v Praze o ploše 4.000 m2 a z pobočky Brno o ploše 300 m2. Svůj distribuční systém opíráme o spolupráci s prodejnami a velkoobchody s náhradními díly.

Firma GENEI s.r.o. je členem oborových sdružení SISA  www.sisa.cz a SAČR www.sacr.cz.

Společnost je držitelem certifikátu řízení jakosti dle ČSN EN  ISO 9001:2001. Certifikace proběhla pod kontrolou společnosti TUV.